Kiire, Professionaalne ja Kvalifitseeritud!
Tere tulemast!
Rohkem

Avaleht

Ettevõtte peategevusalaks on esmaklassiliste naturaalsete kalast suupistete arendustegevus, tootmine ja turustamine.

Saavutanud mitme aasta eest kindla positsiooni Saksa turul, tegutseb EuroAsia GmbH nüüd oma ettevõtlusvaldkonna avardamise, sortimendi ja turundustegevuse laiendamise nimel naturaalsete kalasnäkkide turul ka teistesse Euroopa maadesse.

Oleme juba avanud filiaalid Eestis ja Poolas ning esindused Hiinas ning Tais. Lähemas tulevikus peaksid järgnema filiaalid Suurbritannias ja Poolas. EuroAsia GmbH looduslikke kalasuupisteid ja kalatooteid ekporditakse Suurbritanniasse, Iirimaale, Hollandisse, Kreekasse ja teistesse Euroopa maadesse. Tänu peenelt väljatöötatud infrastruktuurile tarnib EuroAsia tellimusi kindlalt ja punktuaalselt nii kõigisse Saksa linnadesse kui ka kogu Euroopasse.

Tänu pidevale arendustööle ja toiduainete kvaliteedi parandamisele innovatiivsete tehnoloogiate abil vastavalt Euroopa standarditele ning samuti tänu tipptehnoloogide kaasamisele kuulub EuroAsia GmbH juhtivate kaladelikatesside ja kalatoodete tootjate hulka.

Tänu märkele tippkvaliteet – Premium Qualität naturaalse kalasuupiste pakendil võib ostja kindel olla, et ta on ostnud maailma parima ja värkseima kaladelikatessi.

Tooted

Naturaalseid kalasuupisteid

Vähesoolane kuivatatud kalmaar lõikudena

Art. Nr. 70158

Vürtsikas kuivatatud vähesoolane lõigatud kalmaar

Art. Nr. 70349

Antsoovis vähesoolane kuivatatud lõikudena

Art. Nr. 0097

Kalmaariribad suitsumaitselised

Art. Nr. 0509

Grillitud krevetid delikatestsed

Art. Nr. 0301

Suitsutatud Tursk vähesoolane kuivatatud lõikudena

Art. Nr. 0141

Vürtsikas vähesoolane kuivatatud tursk

Art. Nr. 0288

Tursk vähesoolane kuivatatud lõikudena

Art. Nr. 0295

Stauriid soolatud ja kuivatatud

Art. Nr. 70028

Kuivatatud vähesoolane eso-merisaurus

Art. Nr. 70134

Kuivatatud vähesoolane punane pootsmankala

Art. Nr. 0103

Suitsumaitseline Asia triibuline mereahven

Art. Nr. 0011

Stauriid suitsumaitseline kuivatatud

Art. Nr. 70264

Ettevõttest

Alates 2003

 • 100% naturaalsed, tervislikud ja valgurikkad suupisted maailmamerest!

  Me armastame kvaliteetseid mereande. Oleme uhked oma mereandide töötlemisel rakendatavatele kõrgetele standarditele, mida on hinnatud kõrgelt hinnatud. EuroAsia GmbH asutati aastal 2003. Saksa ettevõttena oleme kohandanud end mereandidest tervislike suupistete turuga ning oleme nimekate klientide poolt kogu Euroopas usaldusväärse ja soliidse tarnijana hinnatud.

 • EuroAsia GmbH kalatooted & kaladelikatessid

  Pakume teile laia valikut valgurikkaid kalasuupisteid. Meie äri tuumaks on tervislike ja kvaliteesete kalasuupistete väljatöötamine, tootmine ja turundus. Spetsialiseerunud Saksa ettevõttena tegeleme ettevõtluse laiendamise, kalasuupistete sortimendi parendamise ja turunduse edendamisega Euroopas. Ekspordime oma kalasuupisteid Suurbritanniasse, Iirimaale, Hollandisse, Kreekasse ja teistesse Euroopa riikidesse. Tellimused toimetatakse kogu Euroopas kohale kindlalt ja õigeaegselt. Kontrollime oma toodete kvaliteeti innovatiivsete tehnoloogiate abil ja tegeleme pidevalt nende kvaliteediga. See on üks peamisi põhjusi, miks EuroAsia GmbH on saanud hulgikaubanduses juhtivaks kaladelikatesside ja kalatoodete tootjaks.

  Tervislik mereline suupiste: valgurikkad ja parima kvaliteediga meredelikatessid

  Tervislik toit on tähtis, et hästi elada. LowCarb dieedid või loobumine süsivesikutest toidus on ikka ja jälle kõigil jutuks. Nimetatud dieetide puhul asendatakse süsivesikud esmaselt valkudega. Kala on tervislik, maitsev ja valgurikas ning nii tervislikus toitumises ideaalne. Tutvustame teile uusi ja põnevaid tooteid, mis on paljudes Euroopa maades armastatud tänu oma meeldivale maitsele ja valgurikkusele.

 • Väike vahepala gurmaanidele

  Meie mereanninäksid pole mitte ainult tervislikud, vaid ka tõelised gurmaanide suupisted erinevate ürituste tarvis: kergeks eineks, peole või ka lihtsalt mõnusaks õhtueineks pere ja sõprade seltsis. Snäkid on maitsvad ja tervislikud, rikkad valkude ja Omega-3 rasvhapete poolest. Eriti kasulikud on need lastele, kuna kasvamise ajal vajavad lapsed rohkesti valke ja Omega-3 rasvhappeid. Sama on lugu sportlastega, kes samuti palju valke vajavad, kuid peavad samas jälgima toidus sisalduvate kalorite hulka. Meie suupisted on ideaalsed väikese nälja peletamiseks ning varustavad sportlasi tähtsate proteiinidega.

  Valmistame valgurikkaid ja tervislikke suupisteid kõige värskematest mereandidest. Kõik toitained, vitamiinid ja mikroelemendid säilivad toodetes tänu meie spetsialistide rangele kontrollile. Jälgime pidevalt oma toodete kvaliteeti alates toorainest kuni tellijale tarnimiseni. Kasutame tootmises moodsaid seadmeid, innovatiivset tehnoloogiat ja ainukordseid retsepte – tulemuseks on eriti kõrge kvaliteediga gurmeetooted.

  Näkside toormeks on värskeimad mereannid kogu maailmast. EuroAsia GmbH lai tootevalik veenab isegi kõige nõudlikumaid kliente.

 • Tarnesüsteem

  Lisaks tervislikele näksidele pakume ka väga hästi organiseeritud tarnesüsteemi. Meie tarnevõrgustik ulatub paljudesse Euroopa maadesse. Toimetame merelised suupisted kohale lühikese aja jooksul.

  EuroAsia GmbH on usaldusväärne partner, kes teile suurepärased ja kõrgekvaliteedilised meresuupisted kohale toimetab. Meie ettevõte pakub häid tingimusi nii väike- kui suurettevõtetele. Peame oma klientidest lugu ega ole kehtestanud mereannisuupistete kohaletoimetamisel minimaalseid tarnekoguseid.

  Maitse meie tervislikud mereannid täna! Ole osa loomulikust ja kvaliteetsest gurmeerest kogemusi, mis on rohkesti valke.

 • Ole Osa
  Meie
  Lugu!

Meie Kontorid

Beuselstr. 44 n-q
10556 Berlin

Tel.: 030 – 394 04 981
Fax: 030 – 397 44 958
E-Mail: m.fayman@euroasiagmbh.com

Euroasia GmbH Eesti Filiaal

Punane str 73,
13617 Tallinn
Estland

Tel.: +372 565 9110

E-Mail:info.eesti@euroasia-gmbh.com

Eibenweg 5
32457 Porta Westfalica

Tel.: 0571 – 385 27 79
Fax: 0571 – 385 28 18
E-Mail: d.finadeev@euroasiagmbh.com

VINOL F.H.( Poland )

Polska, 10-693 Olsztyn
ul.Grota Roweckiego 29

Tel. +48 531-934-660

E-mail : sgeleta@gmail.com

Võta Meiega Ühendust