Greitas, Profesionalus ir Kvalifikuotas!
Sveikas!
Pasakyk Man Daugiau

Pagrindinis

Pagrindinė įmonės veikla – iš natūralių žuvies bei jūrų gėrybių produktų pagamintų aukščiausios klasės užkandžių kūrimas, gamyba ir prekyba.

Prieš kelis metus Vokietijos rinkoje įsitvirtinusi įmonė „EuroAsia“ GmbH dabar plečia savo veiklą tarptautiniu mastu. Atidaromos atstovybės kitose šalyse, kartu plečiamas žuvies delikatesų asortimentas bei kryptingai vykdoma rinkodara.

Esame įkūrę filialus Estijoje ir Lenkijoje, atstovybes Kinijoje ir Tailande. Artimiausiu metu planuojame atidaryti filialus Didžiojoje Britanijoje ir Lenkijoje. „EuroAsia“ GmbH gaminamus natūralūs žuvies užkandžius ir kitus žuvies produktus eksportuojame į Didžiąją Britaniją, Airiją, Olandiją, Graikiją ir kitas šalis. Dėl gerai išplėtotos infrastruktūros „EuroAsia“ užtikrintai ir punktualiai vykdo klientų užsakymus tiekiant jūros gėrybių delikatesus į įvairius Vokietijos miestus bei po visą Europą.

„EuroAsia“ GmbH nuolat tobulina savo produktų kokybę pagal Europos standartus. Šiuo tikslu diegiami inovaciniai sprendimai ir pažangiausios technologijos, todėl „EuroAsia“ GmbH tapo viena iš lyderių tarp Europos žuvies delikatesų gamintojų.

Ant mūsų natūralių žuvies užkandžių pakuotės matomas aukščiausios kokybės ženklas „Premium Qualität“ pirkėjui garantuoja, kad jis įsigys pačius geriausius ir šviežiausius žuvies delikatesus.

Produktai

Natūralūs žuvų užkandžiai

Kalmarų juostelės originalus receptas

Art. Nr. 1000

Pikantiškos kalmarų juostelės

Art. Nr. 1100

Ančiuviai iš Ramiojo vandenyno originalus receptas

Art. Nr. 1500

Rūkyti kalmarai „Tintenfisch Jerky“

Art. Nr. 2100

Pakepintos pikantiškos krevetės

Art. Nr. 2200

Vytinta Ramiojo vandenyno menkė „Jerky Original“

Art. Nr. 4400

Vytinta pikantiška Ramiojo vandenyno menkė

Art. Nr. 4600

Vytinta Ramiojo vandenyno menkė

Art. Nr. 4700

Rūkytas geltondryžis selaras

Art. Nr. 5000

Didžiažvynės driežagalvės

Art. Nr. 6000

Raudonieji tigriniai kupriai originalus receptas

Art. Nr. 7000

Rūkyti tigriniai kupriai

Art. Nr. 8000

Rūkytas geltondryžis selaras

Art. Nr. 8550

Apie įmonę

Nuo 2003

 • 100% natūralūs, sveiki ir daug baltymų turintys produktai – užkandžiai iš pasaulio vandenynuose sužvejotų žuvų ir jūros gerybių!

  Mūsų tikslas – siūlyti gurmanams pačius kokybiškiausius jūros gerybių delikatesus, todėl gamybos procesams taikome griežtus kokybės valdymo standartus. Įmonė „EuroAsia“ GmbH buvo įsteigta 2003 metais Vokietijoje ir pradžioje plėtojo savo veiklą įvairiuose Vokietijos regionuose. Palaipsniui išmokome prisitaikyti prie sveiko maisto šalininkų ir gurmaniško skonio mėgėjų reikalavimų, todėl šiandien kaip patikimas ir solidus tiekėjas jau esame vertinami toli už Vokietijos ribų – visoje Europoje bei kitur pasaulyje.

 • „EuroAsia“ GmbH žuvies gaminiai ir jūros gėrybių delikatesai

  Siūlome savo klientams platų daug baltymų turinčių žuvies ir jūros gėrybių užkandžių asortimentą. Mūsų verslo pagrindas – sveikų ir kokybiškų žuvies delikatesų kūrimas, gamyba ir prekyba. Esame specializuota Vokietijos įmonė, plėtojanti verslą visoje Europoje, nuolat tobulinanti siūlomą asortimentą ir tikslingai vykdanti rinkodaros strategiją. žuvies ir jūros gėrybių užkandžius eksportuojame į Didžiąją Britaniją, Airiją, Olandiją, Graikiją ir kitas Europos šalis. Užsakymus po visą Europą įvykdome atsakingai ir klientui pažadėtu laiku. Savo gaminių kokybę nuolat tikriname ir geriname, šiuo tikslu diegiame inovacines technologijas. Tai – viena mūsų stiprybių, padėjusių „EuroAsia“ GmbH tapti viena iš žuvies delikatesų gamybos ir didmeninės prekybos srities lyderių.

  Sveiki užkandžiai iš jūros produktų – aukščiausios kokybės delikatesai, kuriuose ypač daug baltymų.

  Sveikas maistas turi didelę reikšmę gyvenimo kokybei. Daug ir nuolat kalbama apie mažai angliavandenių turinčią dietą arba mitybą iš viso be angliavandenių. Tokios dietos atveju angliavandeniai keičiami pirmiausia baltymais. Žuvis – tai sveikas, skanus ir turtingas baltymų produktas, idealiai tinkantis sveikai mitybai. Pristatome jums naujus ir įdomius delikatesus, kurie dėl malonaus skonio ir baltymų gausos jau pamėgti gurmanų daugelyje Europos šalių.

 • Lengvi priešpiečiai gurmanams

  Mūsų skanumynai iš jūros gėrybių – tai ne tik sveiki užkandžiai, bet tikri maži delikatesai, tinkantys įvairioms progoms: kaip lengvi pusryčiai, priešpiečiai ar smagi vakarienė šeimos ir draugų rate. Užkandžiai skanūs ir sveiki, juose gausu baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių. Šios medžiagos ypač naudingos vaikams, kadangi augančiam organizmui reikia daug baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių. Tas pats pasakytina apie sportininkus, jie irgi turi valgyti daug baltymų, tačiau kartu – sekti maisto kaloringumą. Mūsų užkandžiai puikiai tinka lengvam alkiui numalšinti ir aprūpina sportininkus svarbiais baltymais.

  Gaminame sveikus ir daug baltymų turinčius užkandžius iš šviežiausių jūros gėrybių. Dėl mūsų specialistų griežtos kontrolės gamybos proceso metu produktuose išlieka visos maistinės medžiagos, vitaminai ir mikroelementai. Mes nuolat sekame savo produktų kokybę pradedant nuo žaliavų parinkimo, iki pat maisto tiekimo užsakovui. Gamyboje naudojame šiuolaikiškus įrenginius, inovacines technologijas ir unikalius receptus, – taip pavyksta pagaminti ypač aukštos kokybės delikatesus.

  Kaip užkandžių žaliavas naudojame šviežiausias jūrų gėrybės iš viso pasaulio. Platus „EuroAsia“ GmbH siūlomų delikatesų pasirinkimas įtikina net pačius reikliausius klientus.

 • Tiekimo sistema

  Kartu su sveikais užkandžiais savo klientams galime pasiūlyti labai gerai organizuotą tiekimo sistemą. Mūsų tiekimo tinklas apima daugelį Europos šalių. Jūros gėrybių užkandžius pristatome užsakovui per trumpą laiką.

  „EuroAsia“ GmbH – tai patikimas partneris, tiekiantis jums nuostabius aukščiausios kokybės užkandžius iš jūros gėrybių. Mūsų įmonė siūlo palankias sąlygas ir nedideliems, ir stambiems klientams. Gerbiame kiekvieną klientą, todėl nesame nusistatę mažiausios tinkamos užsakymo apimties.

  Paragaukite mūsų sveikų jūros gėrybių jau šiandien ir prisijunkite prie natūralios, kokybiškos bei turtingos baltymų gurmaniškos patirties mėgėjų.p>

 • Būkite dalis
  Mūsų
  Istorija!

Mūsų Biurai

Beuselstr. 44 n-q
10556 Berlin

Tel.: 030 – 394 04 981
Fax: 030 – 397 44 958
E-Mail: m.fayman@euroasiagmbh.com

Euroasia GmbH Eesti Filiaal

Punane str 73,
13617 Tallinn
Estland

Tel.: +372 565 9110

E-Mail:info.eesti@euroasia-gmbh.com

Eibenweg 5
32457 Porta Westfalica

Tel.: 0571 – 385 27 79
Fax: 0571 – 385 28 18
E-Mail: d.finadeev@euroasiagmbh.com

VINOL F.H.( Poland )

Polska, 10-693 Olsztyn
ul.Grota Roweckiego 29

Tel. +48 531-934-660

E-mail : sgeleta@gmail.com

Susisiekite Su Mumis