Ātri, Profesionāli un Kvalificēti!
Laipni gaidīti!
Pastāsti Man Vairāk

Galvenā lapa

Uzņēmuma galvenā darbības joma – no zivīm gatavoto dabīgo augstākās klases uzkožamo izstrāde, ražošana un tirdzniecība.h3>

„EuroAsia” GmbH pirms dažiem gadiem nostiprinājās Vācijas tirgū un pašlaik turpina paplašināšanos starptautiskā mērogā, atverot pārstāvniecības citās valstīs un vienlaikus pilnveidojot dabīgo zivju produktu klāstu, kā arī veicot reklāmas un mārketinga pasākumus.

Esam izveidojuši jaunas filiāles Igaunijā un Polijā, pārstāvniecības – Ķīnā un Taizemē. Tuvākajā laikā plānojam atvērt filiāles Lielbritānijā un Polijā. „EuroAsia” GmbH ražotās uzkodas un citus dabīgos zivju produktus eksportējam uz Lielbritāniju, īriju, Nīderlandi, Grieķiju un citām valstīm. Pateicoties labi attīstītajam loģistikas tīklam, „EuroAsia” uzticami un punktuāli izpilda klientu pasūtījumus, piegādājot delikateses gan uz dažādām Vācijas pilsētām, gan pa visu Eiropu.

„EuroAsia” GmbH pastāvīgi pilnveido savu produktu kvalitāti atbilstoši Eiropas standartiem. Lai īstenotu šo mērķi, uzņēmums pielieto inovatīvus risinājumus un ievieš jaunākās tehnoloģijas, tādēļ „EuroAsia” GmbH ir kļuvusi par vienu no līderēm Eiropas zivju delikatešu ražotāju vidū.p>

Augstākās kvalitātes zīme „Premium Qualität“, kas redzama uz mūsu dabīgo zivju uzkodu iepakojuma, pircējam garantē, ka viņš pērk viskvalitatīvākās un vissvaigākās zivju delikateses.

Produkti

Dabiskās zivju uzkodas

Kalmāru liemeņi oriģināla recepte

Art. Nr. 1000

Pikantie kalmāru liemeņi

Art. Nr. 1100

Anšovs no Klusā okeāna oriģināla recepte

Art. Nr. 1500

Kūpināti kalmāri „Tintenfisch Jerky“

Art. Nr. 2100

Apceptas pikantās garneles

Art. Nr. 2200

Žāvēta Klusā okeāna menca „Jerky Original“

Art. Nr. 4400

Žāvēta pikantā Klusā okeānā menca

Art. Nr. 4600

Žāvēta Klusā okeānā menca

Art. Nr. 4700

Kūpināta dzeltensvītru stavrida

Art. Nr. 5000

Lielā diegspuru vēdzele

Art. Nr. 6000

Sarkanā kuprzivs oriģināla recepte

Art. Nr. 7000

Kūpināta sarkanā kuprzivs

Art. Nr. 8000

Kūpināta dzeltensvītru stavrida

Art. Nr. 8550

Par uzņēmumu

No 2003. gada

 • 100% dabīgi produkti ar augstu olbaltumvielu saturu – uzkožamie no pasaules okeānos nozvejotām zivīm un jūras veltēm!

  Mūsu mērķis ir piedāvāt gardēžiem viskvalitatīvākās jūras produktu delikateses, tādēļ ražošanas procesos mēs piemērojam stingrus kvalitātes vadības standartus. Uzņēmums „EuroAsia“ GmbH tika dibināts 2003. gadā Vācijā un sākumā savu darbību izvērsa dažādos Vācijas reģionos. Pamazām esam apguvuši prasmi pielāgoties veselīgas pārtikas piekritēju un izsmalcinātas garšas cienītāju prasībām, tādēļ šodien mūs kā uzticamu un solīdu piegādātāju pazīst jau tālu aiz Vācijas robežām – visā Eiropā un citur pasaulē.

 • „EuroAsia“ GmbH zivju un jūras velšu delikateses

  Piedāvājam saviem klientiem plašā sortimentā uzkodas no zivīm un jūras veltēm, kas satur īpaši daudz olbaltumvielu. Mūsu biznesa pamatā ir veselīgu un kvalitatīvu zivju delikatešu izstrāde, ražošana un tirdzniecība. Esam specializēts Vācijas uzņēmums, kas attīsta biznesu visā Eiropā, nemitīgi pilnveidojot produktu klāstu un mērķtiecīgi īstenojot mārketinga stratēģiju. Zivju un jūras velšu uzkožamos eksportējam uz Lielbritāniju, Īriju, Nīderlandi, Grieķiju un citām Eiropas valstīm. Pasūtījumus pa visu Eiropu izpildām atbildīgi un piegādes veicam klientam apsolītajā laikā. Savu ražojumu kvalitāti pastāvīgi pārbaudām un uzlabojam, ieviešot inovatīvas tehnoloģijas. Šī ir viena no mūsu stiprajām pusēm, kas ļāvusi uzņēmumam „EuroAsia“ GmbH kļūt par vienu līderiem zivju delikatešu ražošanas un vairumtirdzniecības nozarē.p>

  Veselīgas uzkodas no jūras produktiem – augstākās kvalitātes delikateses ar augstu olbaltumvielu saturu

  Veselīga pārtika ir svarīgs priekšnosacījums dzīves kvalitātei. Sabiedrībā tiek plaši apspriestas diētas ar zemu ogļhidrātu saturu vai pavisam bez ogļhidrātiem. Šādas diētas gadījumā ogļhidrāti tiek aizstāti vispirms jau ar olbaltumvielām. Zivis ir veselīgs, garšīgs un olbaltumvielām bagāts produkts, kas ir ideāli piemērots veselīgam uzturam. Vēlamies jūs iepazīstināt ar mūsu jaunajiem un interesantajiem ražojumiem, kurus teicamās garšas un augstā olbaltumvielu satura dēļ jau ir paspējuši iecienīt gardēži daudzās Eiropas valstīs.

 • Viegls launags gardēžiem

  Mūsu gardumi no jūras veltēm – tās ir veselīgas uzkodas un īstas delikateses nelielās porcijās, kas lieliski noder gardēžiem dažādos gadījumos: vieglām brokastīm, ātrai uzkošanai starp ēdienreizēm vai jaukām vakariņām ģimenes un draugu lokā. Uzkodas ir garšīgas un veselīgas, tajās ir daudz olbaltumvielu un Omega-3 taukskābju. Šīs vielas ir īpaši vajadzīgas bērniem, jo augošajam organismam nepieciešams liels daudzums olbaltumvielu un Omega-3 taukskābju. Līdzīgi ir ar sportistiem – arī viņu uzturā jābūt augstam olbaltumvielu īpatsvaram, tomēr vienlaicīgi sportistiem ir aktuāli skaitīt kalorijas. Mūsu uzkodas ir lieliski piemērotas viegla izsalkuma remdēšanai un nodrošina sportistus ar būtiskajām olbaltumvielām.p>

  Mēs ražojam olbaltumvielām bagātus un veselīgus uzkožamos no vissvaigākajām jūras veltēm. Produkti saglabā visas uzturvielas, vitamīnus un mikroelementus, jo mūsu speciālisti stingri kontrolē izejvielu apstrādes procesu. Mēs pastāvīgi sekojam mūsu produktu kvalitātei visā ražošanas gaitā, sākot no izejvielu atlases un beidzot ar pārtikas piegādi pasūtītājam. Ražošanā izmantojam mūsdienīgas iekārtas, inovatīvas tehnoloģijas un unikālas receptes, – tā rezultāts ir īpaši augstas kvalitātes izstrādājumi Eiropas gardēžu galdam.p>

  Kā uzkodu izejvielas izmantojam vissvaigākos jūras produktus no visas pasaules. „EuroAsia“ GmbH plašais delikatešu klāsts pārliecina pat visprasīgākos klientus.

 • Piegādes sistēma

  Vienlaikus ar veselīgām uzkodām piedāvājam saviem klientiem arī izcili organizētu piegādes sistēmu. Mūsu piegādes tīkls aptver daudzas Eiropas valstis. Jūras velšu uzkožamos piegādājam pasūtītājam īsos termiņos.

  „EuroAsia“ GmbH – uzticams partneris, kas nodrošinās jūs ar lieliskas augstākās kvalitātes uzkodām no jūras veltēm. Mūsu uzņēmums piedāvā izdevīgus noteikumus gan maziem un vidējiem, gan liela mēroga uzņēmumiem. Cienām ikvienu klientu, tādēļ neesam noteikuši minimālo pasūtījuma apjomu jūras produktu delikatešu piegādei.

  Nogaršojiet mūsu veselīgās jūras veltes jau šodien un kļūstiet par kvalitatīvas un olbaltumvielām bagātas gardēžu pieredzes līdzdalībniekiem.

 • Esiet daļa
  No mūsu
  Stāsts!

Mūsu Biroji

Beuselstr. 44 n-q
10556 Berlin

Tel.: 030 – 394 04 981
Fax: 030 – 397 44 958
E-Mail: m.fayman@euroasiagmbh.com

Euroasia GmbH Eesti Filiaal

Punane str 73,
13617 Tallinn
Estland

Tel.: +372 565 9110

E-Mail:info.eesti@euroasia-gmbh.com

Eibenweg 5
32457 Porta Westfalica

Tel.: 0571 – 385 27 79
Fax: 0571 – 385 28 18
E-Mail: d.finadeev@euroasiagmbh.com

VINOL F.H.( Poland )

Polska, 10-693 Olsztyn
ul.Grota Roweckiego 29

Tel. +48 531-934-660

E-mail : sgeleta@gmail.com

Sazinies Ar Mums